Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia optymalnego wykorzystania naszego serwisu.
Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Gabinet stomatologiczny

  • dr Agnieszki Rondomańskiej

oferta CHIRURGIA

  • Chirurgia stomatologiczna to dział stomatologii zajmujący się leczeniem operacyjnym jamy ustnej oraz okolic przyległych
  • W naszym gabinecie wykonujemy: ekstrakcje (usuwanie zębów)w tym zębów mądrości i zatrzymanych, resekcję wierzchołków korzeni, chemisekcję, podcinanie wędzidełek,plastykę dziąseł.

Zadbaj o uśmiech dziecka

  • AGIDENT

Oferta: KORONY CERAMICZNE

  • Mamy szeroki wybór
  • Korony pełnoceramiczne są najnowocześniejszym osiągnieciem stomatologii, gdyż w odróżnieniu od koron metalowo- porcelanowych zapewniają najwyższy poziom estetyki.
Darmowy przegląd jamy ustnej, rezerwacja wizyty Skontaktuj się z nami

PROFILAKTYKA

Profilaktyka to jeden z najważniejszych elementów, który wspomaga zapobieganie chorobom zębów i przyzębia. Dobrze wiemy, że zdrowy uśmiech to gwarancja pewności siebie oraz droga do sukcesu, zatem w ofercie naszego gabinetu posiadamy: Piaskowanie, skaling, fluoryzacja, lakowanie bruzd.

 

WYBIELANIE

Wybielanie- warunkiem wykonania wybielania preparatami o wysokim stężeniu jest wyleczenie wszystkich ubytków. Najnowsze badania wykazały, ze stosowanie lamp do wybielania zębów powoduje ich nadmierne odwodnienie i nie przynosi lepszych efektów niż użycie bezpieczniejszych oraz łagodniejszych preparatów. 

 

ENDODONCJA

Leczenie kanałowe jest niezbędne wtedy kiedy miazga zęba jest chora albo uszkodzona. Najczęstszą przyczyną tego stanu są bakterie, które przenikają z głębokich ubytków próchnicowych. Kluczem do sukcesu leczenie kanałowego jest mechaniczne i chemiczne poszerzenie kanałów na całej ich długości . 

 

CHIRURGIA

Chirurgia stomatologiczna to dział stomatologii zajmujący się leczeniem operacyjnym jamy ustnej oraz okolic przyległych. W naszym gabinecie wykonujemy:Ekstrakcje (usuwanie zębów)w tym zębów mądrości i zatrzymanych, resekcję wierzchołków korzeni, chemisekcję, podcinanie wędzidełek,plastykę dziąsel

 

PROTETYKA

Protetyka to dział stomatologii obejmujący zarówno uzupełnienie pojedynczych jak i mnogich braków uzębienia. Utrata nawet jednego zęba nie jest obojętna dla całego układu żucia, dlatego każdy brak w uzębieniu trzeba szybko uzupełnić. Wykonujemy: korony i mosty protetyczne, licówki, wkłady koronowo- korzeniowe, protezy tradycyjne, acetalowe i akrylowe

PERIONTOLOGIA

Periodontologia jest dziedziną stomatologii zajmującą się leczeniem chorób przyzębia oraz błon śluzowych jamy ustnej. Do głównych objawów chorób przyzębia zaliczamy: krwawienie oraz zaczerwienienie dziąseł ,formowanie się ropni, odsłonięcie szyjek zębowych ,rozchwianie i utratę zębów ,nieprzyjemny zapach z jamy ustnej..

STOMATOLOGIA DZIECIĘCA

Leczymy dzieci i młodzież w każdym wieku. Pierwsza wizyta dziecka w gabinecie dentystycznym jest wizytą adaptacyjną. Dziecko powoli poznaje gabinet, lekarzy oraz personel. Na zakończenie każdej wizyty dziecko dostaje nagrodę za „ wizytę u dentysty” , która zachęca do dalszych spotkań. Mamy w ofercie pełną profilaktykę, leczenie oraz chirurgię dziecięcą

IMPLANTY

Implant dentystyczny to wykonany z tytanu wszczep, przypominający kształtem śrubę który osadzony w kości żuchwy lub szczęki. Po wgojeniu ,co trwa od 3 do 6 miesięcy, stanowi on filar dla odbudowy protetycznej. Materiał stosowany do wykonania implantu jest całkowicie biozgodny, zatem organizm przyjmuje go jako swoją „naturalną” część. 

Gabinet Stomatologiczny

Galeria Ursynów

Pracujemy w godzinach:

pn-pt. 14:00 - 20:00

wtorek: 9:00 - 20:00

sobota: 9:00 - 13:00

Inne terminy prosimy umawiać telefonicznie lub mailem.

Dane adresowe

icon ul. Komisji Edukacji Narodowej 36A lok.9 02-722 Warszawa

icon22 859 75 80

Menu Offcanvas